Kontakt os

Adresse og åbningstider

Adresse
Rudolfgårdsvej 7, 8260 Viby J.

T: +45 86 78 2010
E: info@craa.dk

Åbningstid:
Mandag – Fredag kl. 10-15

Send en besked til os

Please wait...

Sekretariat/Chefgruppe

Mike Legarth

Direktør

M: +45 4044 4069
E: mike@craa.dk

Nina Hansen

Eventkoordinator

M: +45 5130 2010
E: nina@craa.dk

Jørgen Bertelsen

Økonomichef

M: +45 4076 2704
E: joeb@craa.dk

Claus Wædeled

Salg

M: +45 4240 9728
E: claus@craa.dk

Charlotte Houman

Intern kommunikation

M: +45 5157 6520
E: charlotte@craa.dk

Frederik Roland

Pressechef

M: +45 3010 1103
E: presse@craa.dk

Claus Ebberfeld

Public Relations

M: +45 6160 6067
E: ce@craa.dk

Peter Leth

Områdeetableringschef

M: +45 2090 5326
E: peter.leth@craa.dk

Peder Uhre

It-ansvarlig

M: +45 5032 4865
E: it-support@craa.dk

Henrik Sørensen

Fotochef

M: +45 2249 6914
E: foto@craa.dk

Kai Vittrup

Sikkerheds- og beredskabschef

M: +45 2279 0002
E: kai.vittrup@craa.dk

Thomas Schytte Laursen

Indkøb, Planlægning og leverancer

M: +45 2277 5857
E: tsl@craa.dk

Niels Lindegaard

Bogholderi

M: +45 2843 8935
E: bogholderi@craa.dk

Søren B. Johansen

Key Account

M: +45 2144 2844
E: soren@craa.dk

Headquarters